לדף הבית | בקרה | משרדי | בעיות מיוחדות | שרות ותמיכה | קשר | אודות

               

 

  אודות החברה
יצירת קשר


 

רקע

אקסטרה מייל מערכות הוקמה ע"י עודד ברבי בשנת 2003. במהלך 15 שנות עבודתו בחברת קרט ישראל , נציגת Canon, Minolta, Adobe  בזמנו בישראל, עודד הקים וניהל את מחלקות השרות והתמיכה והאחרונה שבהן - המחלקה המקצועית. צוות מומחים, אשר בניהולו של עודד ביצע פרויקטים מורכבים  רבים. בתוקף תפקידו, עודד סיפק שרותי ייעוץ טכני וליווה אישית פרויקטים אצל גופים כגון התעשייה האווירית, משרד הביטחון, משרד ראש הממשלה ועוד.

כיום , אקסטרה מייל מערכות  מציגה יכולות המשלבות טכנולוגיות וידע מצטבר של כ 20 שנה. תחומי מומחיות עיקריים;
OS & Networking, Databases, Digital Archiving, Digital Imaging, Video & Audio, System Analysis
כל זאת ללא תלות בספק כזה או אחר או מחויבות למותג מסוים. כל פתרון המוצע ללקוח מאופיין בבחירת המוצרים המתאימים ביותר ללקוח מכלל מגוון ההיצע בשוק.

על מנת לאפשר שרות מקצועי ברמה גבוהה במיוחד ,מתקיים שיתוף פעולה קבוע עם חברות ומומחים נוספים בתחומם בהתאם לסוג הפרויקט בביצוע. כך שכלקוח\ה הנך נהנה\ת מיכולות וידע המוצעים בד"כ ע"י חברות ענק, בשילוב יחס אישי וקשר ישיר ובלתי תלוי בכל עת. לא משנה כמה מורכב הפרויקט, לך כלקוח יש כתובת אחת עם אחריות כוללת, המונעת מצבי "בין הכיסאות".

שרותי החברה מותאמים במיוחד לעסקים קטנים-בינוניים והפתרונות המוצעים הם בעלי יחס עלות\תועלת גבוה במיוחד תוך שאיפה להקטנת עלויות.

אקסטרה מייל מערכות מספקת כיום שירותים מגוונים ללקוחותיה ונהנית משיעור נאמנות גבוה במיוחד של מעל 95% !  

בין לקוחות החברה

המרכז הישראלי לניתוחי עמ"ש, בי"ח אסותא, ת"א. פרופ' פלומן, ד"ר אשכנזי, ד"ר מילגרם, ד"ר רנד. מרפאת מומחים אפקה, ד"ר פוס. פרופ' מלמד, מרפאת ד"ר לין, מרפאת ד"ר וייסמן,  רשת בתי ספר בינ"ל לריקודים "Arthur Murray", חברת סוככי השרון, י.א.פ פרויקטים בע"מ, חברת פיתוח - פסיק פתרונות בע"מ, קנאור שרותי תקשורת, טרימקו - החטיבה הרפואית ועוד.

ציטוט נבחר

"אנשי מחשבים, טכנאים וסתם ילדי פלא יש רבים. החוכמה בענף שירותי המחשוב היא לשלב את ידיעת החומר, קרי - מקצוענות, לצד אמינות ומהימנות, ולצד שירות, שבעולם התלותי שלנו במחשבים מתבטא בזמינות ומענה מהיר, יחס אישי, סובלנות וסבלנות וכל אלא עם מחיר ששווה לשלם עבורם. בעודד מצאנו את השילוב הנכון של כלל המרכיבים ואנו יודעים ש"יש על מי לסמוך" - מומלץ לכולכם לנסות."

אילן
וצוות בית הספר
Arthur Murray


אקסטרה מייל מערכות

באתר זה נעשה שימוש בתמונות מאתר - Free photos